Недвижими Имоти Карлово | Имоти Карлово| Купува-Продава | Имоти България

Апартаменти

Продава Апартаменти

9 Имоти
Sort by:

Двустаен апартамент в гр. Сопот

  • 87,900лв.
Сопот, Пловдив, 4330, България
  • Легла: 2
  • Вана: 1
  • 64 кв.м.
Детайли
3 дни ago

Тристаен апартамент в Пампорово

  • 107,500лв.
Пампорово, 864, Пампорово, Смолян, 4700, България
  • Легла: 2
  • Вана: 1
  • 105 кв.м.
Детайли
1 година ago

Compare listings

Compare
Call Now Button