Недвижими Имоти Карлово | Имоти Карлово| Купува-Продава | Имоти България

Продава се апартамент находящ се в гр.Сопот.

  • 62,000лв.
Сопот, Пловдив, 4330, България

Compare listings

Compare
admin
  • admin
Call Now Button